W czwartek (27.10) nasi reprezentanci zaliczyli udany występ w turnieju eliminacyjnym o mistrzostwo Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Szczypiorniści ZSS rozegrali 2 mecze. W pierwszym pewnie pokonali drużynę XII LO różnicą kilku bramek. Niestety drugi, grany bezpośrednio po pierwszym spotkaniu, pomimo walki nie ułożył się już tak dobrze i górą była drużyna Ekonomika.
Ostatecznie Samochodówka zajęła 2miejsce w grupie i już 29 listopada nasi reprezentanci powalczą o medale w turnieju finałowym!
Na trybunach prym wiedli kibice ZSS, co znacząco dodało sił naszym reprezentantom. Zachęcamy wszystkich do trzymania kciuków oraz zapraszamy do kibicowania na miejscu w olsztyńskiej hali Urania już 29.11!
 
Drużyna ZSS w składzie: Krzysztof Gospodarek, Radosław Walczewski, Radek Bednarczyk (4CT), Jakub Niechcaj (3AT), Damian Ciszek (3ZE), Adam Kurek (2ZA), Dawid Siemianowski, Szymon Roman (2ST), Marcin Piechocki (2ZA), Karol Żukowski (2BT), Bartosz Barchański, Mateusz Olszewski (1SKT).
Trener drużyny: pan Rafał Kamiński