Dnia 26 listopada 2019 reprezentacja ZSS rozegrała pierwszy mecz grupowy z LO6. Nasi siatkarze spisali się bardzo dobrze.Trzymajmy kciuki za zawodników w dalszej grze.


Skład reprezentacji:
R.Rydzewski 2AT
M.Szerszeń 4CT
B.Piotrowski 4AT
O.Biziewski 1TMG
J.Wróbel 3ST
M.Chrostek 3BT
P.Czerwiński 1TEP
Bracia Chwielewscy 2BT

opiekun-Daniel Ogiński

 

 


 

   Kolejne zwycięstwo Naszej reprezentacji. Tym razem reprezentacja Olsztyńskiej Samochodówki rozegrała mecz z LO5 i na ich własnym boisku wygrała mecz 2:0.
   Jeszcze tylko jedno spotkanie w fazie grupowej przed naszą reprezentacją i finały!

Skład reprezentacji ZSS Olsztyn:

Kurek Adam
Stańczak Grzegorz
Charytoniuk Wojciech
Rydzewski Rafał
Sadowski Patryk
Schulz Maciej
Piotrowski Błażej

Opiekun drużyny-Daniel Ogiński

 


 

   W pierwszym meczu Olsztyńska Samochodówka zmierzyła się z LO2 wygrywając mecz 2:0.

Samochodówka wystąpiła w składzie:
Sadowski Patryk
Charytoniuk Wojtek
Schulz Maciek
Stańczak Grzesiek
Piotrowski Błażej
Rydzewski Rafał
Kurek Adam
Kowalski Szymon
Elbruda Jakub
opiekun reprezentacji-Daniel Ogiński

 


 

     Nasi piłkarze ręczni udanie rozpoczęli nowe rozgrywki. W minioną środę (28.11.2018) w ramach turnieju o mistrzostwo Olsztyna szkół średnich rozegrali dwa mecze. Pierwszy zdecydowanie wygrali, nie dając żadnych szans drużynie 6 LO. Kolejne spotkanie było bardzo zacięte a remis długo oscylował w okolicach remisu, ostatecznie to jednak ekipa Energetyka okazała się nieco lepsza. Bilans jedna wygrana i jedna przegrana to niezły wynik na początek rozgrywek. Już wkrótce kolejne mecze - 19 grudnia spotkanie z 2 LO - zachęcamy do kibicowania naszym szczypiornistom.

Drużyna ZSS Olsztyn w składzie:

Dawid Siemianowski, Szymon Roman, Bartosz Huk, Szymon Socha, Adam Gomuła, Damian Dyszkowski, Patryk Śiadach, Kamil Gleba, Mateusz Łukomski, Piotr Dzikowski, Kamil Kuliś, Adam Kurek, Dawid Puchalski.

Opiekun pan Rafał Kamiński

 


 

    20.10.2018r. Odbył się mecz piłki siatkowej w której uczestniczyli absolwenci Olsztyńskiej Samochodówki. W meczu grały roczniki od 1983r. do 1996r. Mecz trwał 5 setów i był bardzo zacięty. Organizatorami meczu byli: Marek Kuhn i Daniel Ogiński

 


 

  W piątek (08.06.2018) w naszej Szkole, odbyła się kolejna, XIV edycja Zawodów o Puchar Dyrektora w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

 

  DSCF3333   DSCF3415   DSCF3402

Zobacz więcej...

 


 

Kolejny rok z rzędu nasza reprezentacja piłkarzy ręcznych dostała się do rozgrywek finałowych o mistrzostwo Olsztyna szkół średnich.

Rywalizacja w gronie 4 najlepszych drużyn obejmowała dwa mecze - półfinał oraz mecze medalowe.

Nasi chłopcy zagrali dwa bardzo dobre, emocjonujące spotkania.

Półfinał z drużyną IILO był zacięty, pełen zmian sytuacji, emocje były wysokie i niestety naszym zawodnikom nie udało się zachować do końca zimnej krwi, przez co końcówkę musieliśmy grać w osłabieniu 2 graczy.

Mecz o brązowy medal z Elektronikiem był równie zacięty. Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie i walka trwała do ostatnich sekund. Niestety do pełni szczęścia zabrakło nam jednej bramki...

Podsumowując tegoroczne rozgrywki, po raz kolejny zajmujemy 4 miejsce w Olsztynie. Cieszy fakt dobrej gry reprezentantów ZSS, ich zaangażowania i walki w każdym meczu.

Wielkie podziękowania i gratulacje za godne reprezentowanie barw naszej szkoły!

Skład drużyny ZSS: Jakub Niechcaj (4AT), Dawid Siemianowski, Szymon Roman (3ST), Adam Kurek (3ZE), Daniel Czarniak (3CT), Mateusz Hryniuka, Marcin Rejmątowski (2CT), Kamil Kuliś (2AT), Karol Żukowski (2ZA), Bartosz Huk (1ZM), Szymon Socha (1AT), Jakub Domański (1CKT).

Trener: Rafał Kamiński"