W dniu 28 kwietnia 2023 r. na uroczystym apelu pożegnaliśmy uczniów klas 4TEG, 4TMG i 4TSK Technikum nr 1. Pan dyrektor Arkadiusz Gnoza wraz z wychowawczyniami klas czwartych: Panią Anną Osiak, Panią Izabelą Anną Salitrą i Panią Ewa Krypciak wręczyli nagrody uczniom wyróżniającym się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wysoką frekwencją, sukcesami sportowymi oraz działalnością na rzecz naszej Szkoły. W uroczystości udział brali również reprezentanci rodziców. Licznie zebrani na apelu przedstawiciele młodszych klas pod opieką Pana Macieja Szczyglaka zaprezentowali specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny, następnie życzyli Abiturientom sukcesów na egzaminach maturalnych oraz w życiu prywatnym i zawodowym oraz obdarowali ich drobnymi upominkami w postaci kubków z autorskim logo Samochodówki i breloczków.

Tradycyjnie na koniec apelu zabrzmiał także ostatni dzwonek.

Drodzy Abiturienci!

Właśnie kończycie ważny etap swojego życia i żegnacie mury naszej Szkoły. Dla każdego z Was pobyt w ZSS w Olsztynie to z pewnością czas wytężonej nauki, dojrzewania, dokonywania pierwszych ważnych życiowych decyzji, budowania własnej tożsamości, nawiązywania przyjaźni, poszukiwania swojego miejsca w życiu.

Dziękujemy Wam za wszystkie wspólne i niepowtarzalne chwile, za Wasze zaangażowanie w budowanie pięknej historii naszej Szkoły, której staliście się trwałą, żyjącą cząstką. Gratulujemy ukończenia szkoły i osiągniętych sukcesów.

 Tekst: Izabela Anna Salitra
Zdjęcia: Anna Czałpińska, Izabela Anna Salitra