21 marca 2023 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych, ich rodziców i opiekunów. Była to okazja do poznawania szkoły, oferty edukacyjnej, nowych koleżanek i kolegów. Nauczyciele i uczniowie przygotowali liczne atrakcje. A co się działo?

Po przywitaniu Ósmoklasiści udali się na wycieczkę po szkole. Starsi koledzy pokazali im najciekawsze miejsca, dla naszych gości prowadzone były krótkie lekcje pokazowe, prezentacje pojazdów szkolnych i uczniowskich, motocrossu. Zaprosiliśmy również przybyłych na zajęcia warsztatowe, na których można było podpatrzeć pracę mechaników, pracownię diagnostyczną, a także skorzystać z symulatorów jazdy.

Zainteresowani zapoznali się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Samochodowych na nadchodzący rok szkolny, obejrzeli prezentację o naszej szkole, a także uczestniczyli w rozmowach z Naszymi gośćmi z Polskich Linii Kolejowych PKP PLK S.A. O. Olsztyn, Miejskiego Urzędu Pracy oraz Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany także przez naszych uczniów.

Wszystkich zainteresowanym Otwartymi Drzwiami serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności SAMOCHODÓWKI w nowym roku szkolnym.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Artykuł przygotowała Anna Czałpińska