Turnieje i treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem to doskonała zabawa, która pobudzi do ruchu nawet najbardziej opornych!

16 grudnia na zakończenie tegorocznego cyklu "Piątek z Mistrzem" Marcin Możdżonek przygotował niespodziankę dla mieszkańców swojego rodzinnego Olsztyna. W LO 5 rozegrany został turniej międzyszkolny Możdżonek Cup, zorganizowany dla olsztyńskich szkół ponadpodstawowych.

Turniej odbywał się w systemie grupowym i każdy mecz rozgrywany był do 2 wygranych setów ( do 15 pkt, tie break do 10 pkt). Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 szkół, a ZSS w swojej grupie trafił na następujących rywali:

1. ZSEH ( wygrana ZSS 2:1)

2. ZSEiT ( wygrana ZSS 2:0)

3.ZSB ( wygrana ZSS 2:1)

4. LO5 ( przegrana ZSS 1:2)

Z grupy wyszliśmy z 2 miejsca i w półfinale rozegraliśmy mecz z Ekonomikiem ( przegrana ZSS 0:2). W meczu o 3 miejsce rozegraliśmy rewanż z LO5 ( wygrana ZSS 2:1).

Drużyna wystąpiła w składzie:

Konrad Żyliński 1 TS, Mateusz Kisiel 4 TEG, Aleksander Kossakowski 4 TEG, Piotr Czekała 4 TEG, Tomasz Łosiewicz 4TSKG, Oliver Biziewski 4 TMG, Michał Mielewczyk 4 TMG, Kszysztof Angielski 4 TMG, Kamil Uzorko 3 BM, Andrii Danylevych 1 TK.

Opiekun/trener drużyny: Damian Schwesig