Imię nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Termin konsultacji

(dzień, godzina)

Częstotliwość spotkań

Miejsce konsultacji

Aleksiejczuk Krzysztof

przedmioty zawodowe

Pon. 15.10-16.10

co tydzień

pokój nauczycielski

Burakowski Daniel

wychowanie fizyczne

Śr. 13.40-14.40

co tydzień

sala gimnastyczna

Cwalina Tadeusz

fizyka

Pn. 12.00-13.00

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Czałpińska Anna

geografia

Wt. 14.15-15.15

co tydzień

pokój nauczycielski

Dajlidko Stanisław

przedmioty zawodowe

Wt. 15.00-16.00

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Dordzik Andrzej

przedmioty zawodowe

Wt. 15.00-16.00

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Ejdys Marzena

przedmioty zawodowe

Czw. 15.10-16.10

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Gadek Zdzisław

przedmioty zawodowe

Pn. 13.20-14.20

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Gnoza Arkadiusz

przedmioty zawodowe

Pn. 15.10-16.10

co  tydzień

pokój nauczycielski

Gosztowtt Zbigniew

przedmioty zawodowe

Wt.  14.00-15.00

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Izdebska Daniela

przedmioty zawodowe

Śr. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Jarosz Anna

pedagog

Pn. 12.30-13.30

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Jasińska Alicja

historia

Pn. 15.10-16.10

co tydzień

pokój nauczycielski

Kamiński Rafał

wychowanie fizyczne

Wt. 14.15-15.15

co tydzień

sala gimnastyczna

Katulski Michał

j. niemiecki

Pn. 7.00-8.00

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Karolewska Martyna

J. angielski

Śr. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Klein Marlena

j. angielski

Pn. 14.20-15.20

co tydzień

pokój nauczycielski

Kolano Agnieszka

fizyka

Czw. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Kołtko Dorota

historia i teraźniejszość

Pt. 12.35-13.35

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Konopko Anna

biologia, chemia

Czw. 14.15-15.15

co tydzień

pokój nauczycielski

Kopacki Krzysztof

przedmioty zawodowe

Śr. 14.15-15.15

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Kopówka Marcelina

matematyka

Wt. 14.15-15.15

co tydzień

pokój nauczycielski

Krypciak Ewa

j. polski

Pt. 14.00-15.00

co tydzień

pokój nauczycielski

Kudyba Barbara

j. niemiecki,

Pn. 15.00-16.00

co tydzień

pokój nauczycielski

Kudyba Ryszard

przedmioty zawodowe

Czw. 14.15-15.15

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Kwietko-Bębnowski Krzysztof

informatyka

Śr. 14.15-15.15

co tydzień

pokój nauczycielski

Lechicka Elżbieta

religia

Pn. 14.15-15.15

co tydzień

pokój nauczycielski

Lehmann Justyna

przedmioty zawodowe

Pn. 14.30-15.30

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Łazicka Joanna

religia, EDB

Czw. 15.10-16.10

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Matyjas Tomasz

przedmioty zawodowe

Czw. 14.15-15.15

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Morzyc Tomasz

przedmioty zawodowe

Pn. 14.30-15.30

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Murawski Paweł

przedmioty zawodowe

Wt. 13.30-14.30

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Niestępski Rafał

przedmioty zawodowe

Śr. 14.15-15.15

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Ogiński Daniel

wychowanie fizyczne

Wt. 15.05-16.05

co tydzień

sala gimnastyczna

Oryńczak Sławomir

wychowanie fizyczne

Wt. 14.00-15.00

co tydzień

sala gimnastyczna

Orzoł Anna

matematyka

Pn. 13.20-14.20

co tydzień

pokój nauczycielski

Osiak Anna

j. niemiecki

Pt. 13.20-14.20

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Ossowska Wioletta

j. angielski

Czw. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Perfikowski Szczepan

nauka jazdy, biblioteka

Czw. 14.00-15.00

co tydzień

pokój nauczycielski

Prus Henryk

przedmioty zawodowe

Wt. 13.30-14.30

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Prus Małgorzata

przedmioty zawodowe

Śr. 14.30-15.30

co tydzień

pokój nauczycielski

Rudziński Stanisław

przedmioty zawodowe

Czw. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Salitra Izabela

j. angielski

Śr. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Schwesig Damian

wychowanie fizyczne

Wt. 15.05-16.05

co tydzień

sala gimnastyczna

Sroka Bogdan

przedmioty zawodowe

Czw. 15.00-15.00

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Szczyglak Maciej

historia, WOS

Śr. 11.40-12.40

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Szwarc Elżbieta

BHP

Pt. 10.30-11.15

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Świder Eugeniusz

przedmioty zawodowe

Pn. 14.30-15.30

co tydzień

biuro warsztatów szkolnych

Świdzińska Joanna

przedmioty zawodowe

Śr. 15.05-16.05

co tydzień

pokój nauczycielski

Tymecka Barbara

j. polski

Czw. 14.00-15.00

co tydzień

pokój nauczycielski

Ulbrych-Kuczmarska Anna

j. polski

Czw. 16.00-17.00

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Urban Katarzyna

j. polski

Pt. 14.20-15.20

co tydzień

pokój nauczycielski

Willman Anna

matematyka

Czw. 13.00-14.00

co 2 tydzień

pokój nauczycielski

Witkiewicz- Bury Olga

psycholog

Śr. 14.30-15.30

co tydzień

pokój nauczycielski

Wronka Beata

przedmioty zawodowe

Wt. 14.30-15.30

co tydzień

pokój nauczycielski

Zienkiewicz Marta

biblioteka

Śr. 14.00-15.00

co tydzień

pokój nauczycielski

Życzko Leszek

matematyka

Śr. 15.05-16.05

co 2 tydzień

pokój nauczycielski