Warsaw Motorcycle Show- największe targi motocyklowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dnia 1 kwietnia 2022 r. uczniowie Naszej szkoły i towarzyszący im nauczyciele wzięli udział w targach motocyklowych w Warszawie.

To niepowtarzalne wydarzenie dla branży motocyklowej i atrakcja dla miłośników motocykli, których w Naszej szkole nie brakuje. Na show zaprezentowano premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, pokazy stuntu oraz freestyle, a także Mistrzostwa Polski w Customizacji Motocykli. To wszystko czekało na odwiedzających na największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motorcycle Show.

Organizatorem imprezy był Pan Tomasz Morzyc.

Autorzy zdjęć: Konrad Dzierzęcki klasa 1TE, Patryk Śniadach klasa IVTS.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów.