W sobotę (13 maja) prezydent Olsztyna i Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie zaprosili olsztynian na Zawodową Majówkę.

Impreza skierowana była przede wszystkim do Ósmoklasistów. Zaproszone szkoły, w tym także Zespół Szkól Samochodowych, kształcące w różnych branżach przygotowały dla nich prezentacje swych ofert kształcenia. Uruchomiony punkt konsultacyjny z ofertą naszej szkoły dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i ich rodziców miał zachęcić młodych ludzi i pomóc im w wyborze zawodu. Przygotowany w naszym namiocie symulator jazdy pojazdami, a w szczególności fiat 126p w wersji cabrio, stały się największą atrakcją całej imprezy. Każdy miał okazję odbyć podróż w przeszłość i przejechać się kultowym maluchem, również zaproszeni goście.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim przybyłym za odwiedziny na naszym stoisku i zainteresowanie Ofertą Naszej Szkoły

Zapraszamy do Samochodówki.