Dnia 21 stycznia 2023 r. w restauracji "Nowoczesna" odbył się Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Samochodowych w Olsztynie.

Uczestniczyli w nim uczniowie z klas: 4 TMG z wychowawczynią, Panią Izabelą Anną Salitrą, 4 TSK z wychowawczynią, Panią Ewą Krypciak i 4 TEG z wychowawczynią, Panią Anną Osiak.

Swoją obecnością tegoroczny Bal uświetnili dyrektor szkoły, Pan Arkadiusz Gnoza, Pani wicedyrektor, Małgorzata Prus, Pani psycholog, Olga Witkiewicz-Bury oraz nauczyciele: Pani Martyna Karolewska, Pani Anna Konopko, Pani Elżbieta Szwarc, Pan Rafał Kamiński, Pan Daniel Ogiński, Pan Sławomir Oryńczak, Pan Szczepan Perfikowski, Pan Stefan Sachryn i Pan Damian Schwesig. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, odtańczonym przez grupę młodzieży, do którego przygotowali ich Panowie: Sławomir Oryńczak i Daniel Ogiński.

Podczas wspólnej zabawy społeczność naszej szkoły świętowała fakt, że za około 100 dni przyszli absolwenci i abiturienci pożegnają się z Samochodówką, a część z nich przystąpi do egzaminu dojrzałości.

Tańcom i zabawie, w których wspólnie uczestniczyli zarówno młodzież jak i szanowne grono pedagogiczne towarzyszyła wspaniała atmosfera. Była również niespodzianka od wychowawczyń klas czwartych w postaci okazałego i przepysznego tortu, oraz dedykacji muzycznej tj. piosenki pt.: "Słodkiego miłego życia" zespołu KOMBI.

Dla wszystkich uczestników tej uroczystości był to niezapomniany wieczór studniówkowy.